Wyniki konkursu „Wiosenna kąpiel z avello”:

Miejsce I:

Wannę co prawda posiadam ale druga przydałaby się jak zdrowie. Ta którą teraz mam nie jest jeszcze najgorsza – najważniejsze, że nie przecieka, ale jest żeliwna i tym samym bardzo ciężka. Korzystam z niej nie tylko ja. Większość czasu stoi pod studnią i służy jako poidło dla mojej krowy. Od czasu do czasu przeważnie przed świętami lub jak wybieram się na targ do pobliskiego miasteczka jako człowiek światowy muszę się trochę ogarnąć i wtedy zażywam kąpieli. Swoje lata już mam więc wyobraźcie sobie ile wysiłku kosztuje mnie przeciągnięcie wanny od studni do chałupy, a to jest pewnie jakieś 50m. Jak jest błoto to jeszcze jako tako idzie ale po suchym to dopiero katorga. Jakby mało był tego jak po kąpieli wannę odciągnę pod studnię krowa nie wiedzieć czemu przez jakieś trzy dni nie chce z niej pić co powoduje zmniejszenie produkcji mleka i duże straty w moim gospodarstwie. Dlatego myślę sobie, że jak bym chapnął tą waszą wanienkę to byłaby wielka korzyść nie tylko dla mnie, mojej krowy ale też dla całego społeczeństwa, bo po każdej mojej kąpieli nie następowałaby kilkudniowa abstynencja Krasuli powodująca ogólnokrajowy spadek wydobycia mleka.

Miejsce II:

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko przekazać firmie AVELLO poniższe podanie... PODANIE Ja pordzewiała poniemiecka wanna żeliwna z rzeźbionymi stopami zwracam się do AVELLO o udzielenie zasłużonego urlopu, a także należyte zastąpienie mnie w miejscu mojej dotychczasowej pracy, gdzie panują skandaliczne warunki (zgłosiłam to już do Sebastiana i jego rodziny!). Proponuję na moje miejsce odporną na przebarwienia i zarysowania wannę AVELLO Edge wykonaną z najwyższej jakości akrylu sanitarnego o właściwościach antybakteryjnych. Po rozmowie z moim właścicielem doszliśmy do porozumienia...jestem zbyt stara i mocno zniszczona, aby bezpiecznie kąpać dzieci w moim wnętrzu, zbyt niestabilna, by rodzice mogli wypić lampkę wina podczas kąpieli (to magia nawet dla Copperfielda!) - o rozkładaniu świeczek na moich krawędziach już nie wspomnę, szybko się niszczę, a codzienne doprowadzanie mnie do porządku jest dość uciążliwe, zwłaszcza, gdy rdza zaczyna się kruszyć, stąd moje odejście jest przesądzone. Wykończyła mnie dotychczasowa praca, a kolejna fala obowiązków nie pozwoli mi należycie dbać o komfort kąpieli mojego właściciela i jego rodziny. Nadmieniam, że Sebastian dbał o mnie należycie. Wiem, że tylko wyżej wymieniona wanna AVELLO EDGE da radę wyzwaniom stawianym przez Sebastiana, jego dzieci i żonę, ułatwiając im codzienne kąpiele, i gwarantując optymalną temperaturę nawet podczas długich kąpieli dzięki zdolności akrylu do zatrzymywania ciepła oraz godnie spełniając ich oczekiwania. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie. Z poważaniem bezużyteczna poniemiecka wanna żeliwna z rzeźbionymi stopami na umowie zlecenie.

Miejsce III:

Jak wiadomo w życiu każdej kobiety jest wiele zwierząt: szef wieprz, osioł leżący na kanapie, tygrys obok w łóżku, korposzczur, leniwy kot, przyjacielski pies, rozwrzeszczana papuga zwana największa plotkarą w firmie i współpracownik powolny jak żółw. Natomiast ja chętnie obudzę moją wewnętrzną w fokę i wypluskam ją w świetnej wannie.

GRATULUJEMY!
I zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!