Schedpol

Schedpol jest firmą założona przez braci Stefana i Henryka i działa na rynku wyposażenia łazienek od 1981 roku. W branży sanitarnej firma Schedpol jest liderem w produkcji nośników styropianowych pod wszystkie dostępne modele wanien i brodzików zarówno emaliowanych, akrylowych, oraz wyrobów akrylowych takich jak wanny i brodziki wytwarzane w innowacyjnych technologiach "Stabilsound ®" oraz "Stabilsound Plus ®".


Firma kładzie ogromny nacisk na to, aby każdy produkowany wyrób, zanim trafi do rąk Klienta - podlegał badaniom jakości na wszystkich szczeblach produkcyjnych. Wieloletnie doświadczenie oraz starania konstruktorów frimy zaowocowały stworzeniem produktów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Potwierdzeniem jakości są liczne certyfikaty zgodności produktów z normami polskimi oraz europejskimi.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 02.05.2018 oraz 04.05.2018 firma avello będzie nieczynna. Tym samym, zamówienia złożone w dniach 28.04 – 06.05 będą realizowane od 07.05.2018, zgodnie z datą złożenia zamówienia. Za utrudnienia w związku z tym serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy, avello.pl