Schedpol

Schedpol jest firmą założona przez braci Stefana i Henryka i działa na rynku wyposażenia łazienek od 1981 roku. W branży sanitarnej firma Schedpol jest liderem w produkcji nośników styropianowych pod wszystkie dostępne modele wanien i brodzików zarówno emaliowanych, akrylowych, oraz wyrobów akrylowych takich jak wanny i brodziki wytwarzane w innowacyjnych technologiach "Stabilsound ®" oraz "Stabilsound Plus ®".


Firma kładzie ogromny nacisk na to, aby każdy produkowany wyrób, zanim trafi do rąk Klienta - podlegał badaniom jakości na wszystkich szczeblach produkcyjnych. Wieloletnie doświadczenie oraz starania konstruktorów frimy zaowocowały stworzeniem produktów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Potwierdzeniem jakości są liczne certyfikaty zgodności produktów z normami polskimi oraz europejskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję