Radaway

Radaway jest polskim producentem kabin, drzwi oraz brodzików prysznicowych. Produkty marki Radaway charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, modnym designem, nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz świetnym stosunkiem jakości do ceny. Z tego względu kabiny i drzwi prysznicowe marki Radaway cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów oraz są obecnie najchętniej kupowanymi kabinami prysznicowymi w Polsce w przedziale cenowym od 1000 do 3000 zł.

W ofercie firmy dostępnych jest kilkanaście modeli kabin oraz drzwi prysznicowych zróżnicowanych pod względem kształtu, rozmiaru, koloru szkła oraz sposobu otwierania. Łącznie daje to kilkaset możliwych wariantów produktów, dzięki czemu praktycznie każdy możne znaleźć optymalne rozwiązanie do swojej łazienki - zarówno pod względem dopasowania do warunków lokalowych, jaki i ceny. Jeśli jednak zdarzyłoby się, że w standardowej ofercie zabraknie odpowiedniego modelu, firma Radaway do większości swoich serii daje możliwość zamówienia kabiny niestandardowej - dopasowanej do indywidualnych potrzeb. W takim przypadku istnieje możliwość zamówienia kabiny prysznicowej lub drzwi o niestandardowej szerokości, długości lub wysokości.

Uzupełnieniem oferty jest szeroki wybór brodzików łazienkowych, coraz częściej stosowanych odpływów liniowych oraz nowoczesnych brodzików podpłytkowych, których Radaway jest czołowym producentem w Polsce. W asortymencie firmy dostępne są również akcesoria tj. syfony, maty, taśmy czy narożniki uszczelniające.

Kabiny prysznicowe marki Radaway wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań wysoką jakością zastosowanych podzespołów. Wszystkie profile kabin wykonane są z odpornego na korozję aluminium. Profile są polerowane na wysoki połysk, co podnosi ich walory estetyczne. Zawiasy zostały wykonane z mosiądzu pokrytego warstwą chromu oraz posiadają nowoczesny mechanizm unoszenia drzwi podczas otwierania oraz opuszczania podczas ich zamykania. Kabiny przesuwne natomiast wyposażone są w wytrzymałe rolki wykonane z POM - materiału, który charakteryzuje się dużą sztywnością, odpornością na ścieranie oraz wytrzymałością na rozciąganie. Ponadto wszystkie kabiny i drzwi Radaway posiadają wysokiej jakości elastomerowe uszczelki, które oprócz dużej wytrzymałościwykazują zdolność do zapamiętywania kształtu, dzięki czemu uszczelka zawsze wraca do pierwotnej pozycji.

Szczególnie istotne jest to, że wszystkie kabiny prysznicowe oraz brodziki podpłytkowe Radaway są produkowane w Polsce, w nowoczesnej fabryce w Swarzędzu pod Poznaniem. Dzięki temu Radaway ma pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym oraz jest w stanie utrzymać wysoką jakość swoich produktów. Radaway kładzie niezwykle duży nacisk na kontrolę jakości kabin prysznicowych, zarówno na etapie przygotowania surowców do produkcji i samego prosesu wytwarzania. jak i produktów finalnych. Każdy z dostępnych w ofercie modeli, zanim opuści zakład produkcyjny, jest dokładnie sprawdzany i testowany na stanowiskach badawczych, w celu wyeliminowania ewentualnych wad konstrukcyjnych oraz zapewnienia jak najwyższej jakości produktów końcowych. To sprawia, że kabiny prysznicowe Radaway są bardzo rzadko reklamowane. Ponadto, eszystkie kabiny Radaway posiadają atesty i deklaracje zgodności wymagane na polskim rynku.

Kabiny prysznicowe, drzwi, parawany nawannowe oraz brodziki podpłytkowe marki Radaway objęte są 3 letnią gwarancją z pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz pełną dostępnością części zamiennych. Oznacza to, że nawet po zakończonym okresie gwarancyjnym, w razie potrzeby, nie ma problemu z zakupem części zamiennych do dowolnego produktu marki Radaway.