Radaway

Radaway, co to za firma? Czy to Polska firma? Gdzie produkują kabiny Radaway? Gdzie można je kupić oraz czy warto się nimi interesować? To jedne z najczęstszych pytań, które zadają nam Klienci, którzy szukają informacji o tym producencie. W sieci można znaleźć wiele sprzecznych informacji na temat tej marki, jednak odpowiedzi na nie są bardzo proste. Radaway jest producentem kabin i drzwi prysznicowych, parawanów nawannowych oraz brodzików prysznicowych. Pomimo, że nazwa producenta budzi raczej skojarzenia firmy zagranicznej, jest to w 100% firma polska z siedzibą i zakładem produkcyjnym mieszczącym się w Swarzędzu pod Poznaniem. Firma istnieje od 2002 roku i dzięki stałemu rozwojowi i wprowadzaniu na rynek bardzo dobrych produktów stała się liderem sprzedaży kabin prysznicowych w naszym kraju.

Produkty Radaway charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, modnym wzornictwem, nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Z tego względu produkty tego producenta cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów oraz są obecnie najchętniej kupowanymi kabinami prysznicowymi w Polsce w przedziale cenowym od 1500 do 5000 zł.

Na tle konkurencji Radaway wyróżniają się wysoką jakością zastosowanych podzespołów oraz bardzo przemyślanymi konstrukcjami swoich kabin. Wszystkie profile kabin wykonuje z odpornego na korozję aluminium. Profile są polerowane na wysoki połysk, co podnosi ich walory estetyczne. Zawiasy stosowane w kabinach wykonane są z mosiądzu pokrytego warstwą chromu oraz posiadają nowoczesny mechanizm unoszenia drzwi podczas otwierania oraz opuszczania podczas ich zamykania. Kabiny przesuwne natomiast wyposażone są w wytrzymałe rolki wykonane z POM- materiału, który charakteryzuje się dużą sztywnością, odpornością na ścieranie oraz wytrzymałością na rozciąganie. Ponadto wszystkie kabiny i drzwi tej marki posiadają wysokiej jakości elastomerowe uszczelki, które oprócz dużej wytrzymałości wykazują zdolność do zapamiętywania kształtu, dzięki czemu uszczelka zawsze wraca do pierwotnej pozycji.

W ofercie firmy dostępnych jest kilkanaście serii kabin oraz drzwi prysznicowych zróżnicowanych pod względem kształtu, rozmiaru, koloru szkła oraz sposobu otwierania. Łącznie daje to kilkaset możliwych wariantów produktów, dzięki czemu praktycznie każdy możne znaleźć optymalne rozwiązanie do swojej łazienki- zarówno pod względem dopasowania do warunków lokalowych, jaki i ceny. Jeśli jednak zdarzyłoby się, że w standardowej ofercie zabraknie odpowiedniego modelu, firma do większości swoich serii daje możliwość zamówienia kabiny na miare - dopasowanej do indywidualnych potrzeb. W takim przypadku istnieje możliwość zamówienia kabiny prysznicowej lub drzwi o niestandardowej szerokości, długości lub wysokości. Uzupełnieniem oferty jest szeroki wybór brodzików łazienkowych, coraz częściej stosowanych odpływów liniowych oraz nowoczesnych brodzików podpłytkowych, których Radaway jest czołowym producentem w Polsce. W asortymencie firmy dostępne są również akcesoria tj. syfony, maty, taśmy czy narożniki uszczelniające.

Kabiny prysznicowe, drzwi, parawany nawannowe oraz brodziki podpłytkowe marki objęte są 3 letnią gwarancją z pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz co niezwykle ważne - pełną dostępnością części zamiennych. Oznacza to, że nawet po zakończonym okresie gwarancyjnym, w razie potrzeby, nie ma problemu z zakupem nawet najmniejszej części zamiennej do dowolnej kabiny prysznicowej. Od 2017 roku istnieje również możliwość przedłużenia gwarancji o dodatkowe 2 lata na kabiny prysznicowe jeśli skorzysta się z usług certyfikowanego instalatora producenta.

Jeśli nadal zastanawiasz się czy warto wybrać produkty Radaway, bez żadnych obaw możemy powiedzieć Ci - „zdecydowanie tak!” Przez ostatnie lata sprzedaliśmy ponad 1000 sztuk kabin prysznicowych tego producenta, nigdy nie zawiedliśmy się na jakości produktów tej marki czy obsłudze serwisowej i zebraliśmy wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy zdecydowali się na zakup produktów Radaway. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej kabiny, zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego punktu doradczego w Lublinie. Świetnie znamy się na kabinach tego producenta i z chęcią dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą.
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję