Płatność


W naszym sklepie proponujemy następujące formy płatności:

Płatność przy odbiorze: zapłata kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w kasie sklepu. W wybranych przypadkach sklep zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

Płatność przelew: za pomocą przelewu internetowego, pocztowego lub zrealizowanego w placówce banku. Po złożeniu zamówienia, Klient drogą e-mailową otrzymuje numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie zostaje przekazane do realizacji. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

Płatność przelewem online: za pośrednictwem strony http://www.tpay.com/ (opcja płatności dostępna dla wybranych produktów).


 
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję