Ociekacze

Skuteczne suszenie naczyń, dzięki ociekaczom


Ociekacz do naczyń to jedno z tych kuchennych akcesoriów, które ułatwiają nam wykonywanie codziennych czynności kuchennych, a nawet przeradzają je w relaksujące i przyjemne chwile.

Suszarka do naczyń stanowi praktyczny element wyposażenia zlewozmywaka kuchennego. Przyspiesza dosuszenie naczyń i sztućców, co pozwala zaoszczędzić czas i energię poświęcone ręcznemu wycieraniu umytej zastawy. Co więcej, dzięki dostępności produktu w różnych kształtach i wersjach kolorystycznych, można zadbać o spójne wykończenie, a nawet podkreślić wyjątkowy charakter wnętrza.


Stylowe akcesorium do każdej kuchni


Najpowszechniejszym materiałem do produkcji tego typu produktów jest stal szlachetna. Daje nie tylko gwarancję estetycznego wyglądu, ale również wyjątkową odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne takie jak zarysowania i otarcia. Niepowtarzalnym wyglądem odznacza się ociekacz firmy Blanco, który można umieścić na krawędziach zlewu. To akcesorium odznacza się nie tylko interesującym wyglądem, ale także zapewnia komfort przy wykonywaniu różnych czynności kuchennych.


Na rynku odnajdziemy suszarki do talerzy w klasycznym stylu. Ich wygląd nawiązuje do dawnych suszarek drucianych, które gościły w domach naszych babć czy mam. Produkty te są w szczególności polecane do suszenia talerzy. Dzięki wysokim nóżkom stojaków woda zalegająca na umytych naczyniach może swobodnie spływać, a talerze mają minimalny kontakt z powierzchnią zlewu.


Innym rozwiązaniem są ociekacze na sztućce z wkładem ze stali szlachetnej. Tego typu produkty cieszą się zainteresowaniem, ze względu na łatwy sposób utrzymania przyboru w czystości. Wkład, na którym kładzie się sztućce można swobodnie wyjąć, aby wygodnie umyć pojemnik, w którym gromadzi się woda. Produkty te dobrze sprawdzają się również jako akcesorium do zlewozmywaków kuchennych bez ociekacza - estetyczne, a zarazem solidne wykończenie zabezpiecza blat przed zmoczeniem, zwiększając jednocześnie przestrzeń roboczą.


Coś więcej niż zwykły ociekacz...


Niektóre ociekacze pełnią dodatkową funkcję tacki lub pojemnika na umyte warzywa i owoce. Stanowią one alternatywę dla stojaków klasycznych bądź wiszących, a w dodatku zajmują niewielką przestrzeń kuchni.


Kuchnia powinna być miejscem, w którym przebywamy z przyjemnością i uśmiechem na twarzy. Gotowanie czy zmywanie naczyń to czynności,które powinny przebiegać sprawnie i komfortowo, toteż urządzając kuchnię warto pomyśleć o praktycznych akcesoriach kuchennych. Dzięki suszarce do naczyń mamy pewność, że naczynia szybko wyschną, a na blatach kuchennych nie pojawią się zacieki od wody. W sklepie internetowym Avello.pl znajdziesz szeroki wybór ociekaczy. Z nami łatwo stworzysz swoją wymarzoną kuchnię.

Kolor:

chrom

Stylistyka:

klasyczna

65.90 zł

Dostępność:

w magazynie - duża ilość

Kolor:

czarny

Stylistyka:

nowoczesna

133.45 zł
(taniej o 23.55 zł)

Dostępność:

na zamówienie

Kolor:

stal szlachetna

Stylistyka:

nowoczesna

266.90 zł
(taniej o 47.10 zł)

Dostępność:

na zamówienie

Kolor:

stal szlachetna

Stylistyka:

klasyczna

266.90 zł
(taniej o 47.10 zł)

Dostępność:

na zamówienie

Kolor:

stal szlachetna

Stylistyka:

klasyczna

351.90 zł
(taniej o 62.10 zł)

Dostępność:

na zamówienie

Kolor:

stal szlachetna + czarny

399.00 zł

Termin wysyłki:

3-14 dni roboczych (sprawdź dostępność telefonicznie!)

Kolor:

stal szlachetna

Stylistyka:

klasyczna

400.35 zł
(taniej o 70.65 zł)

Dostępność:

na zamówienie

Kolor:

stal szlachetna

Stylistyka:

nowoczesna

977.50 zł
(taniej o 172.50 zł)

Dostępność:

na zamówienie

pokaż:102550100
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję