Dotacja EFRR

 

Projekt unijny w Programie Operacyjnym Innowacyjna Gospodarka
 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.2 - wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.
 

nr projektu: UDA-POIG.08.02.00-26-049/12-00

 

1) Nazwa projektu:

"Optymalizacja procesów biznesowych w zakresie sprzedaży z głównymi Partnerami biznesowymi"
 

2) Beneficjent projektu:

Avello Group J. Oczkowski, R. Dyczko spółka jawna
Brzeźno 228, 22-174 Brzeźno
NIP: 563-236-19-76
 

3) Opis projektu:

Projekt objął wprowadzenie nowego rozwiązania informatycznego prowadzącego do usprawniania realizowanych procesów biznesowych pomiędzy Avello Group Sp.j, a przedsiębiorstwami partnerskimi. Wdrożony system B2B pozwolił firmie Avello Group Sp.j na automatyzację procesów, które przed realizacją projektu były dokonywane manualnie oraz zwiększenie efektywności w obszarach, w których była najniższa.
 

Projekt dotyczył 3 aspektów:

Obszar współpracy z Partnerami Dostawcami - automatyzacja współpracy w tym zakresie obejmowała proces związany ze składaniem zamówień.
- Obszar współpracy z Partnerami Pośredniczącymi - automatyzacja współpracy w tym zakresie obejmowała proces związany z przeprowadzaniem rozliczeń
- Obszar współpracy z Allegro.pl - automatyzacja współpracy obejmowała usprawnienia procesów związanych z generowaniem oraz zamieszczaniem ofert sprzedażowych, a także zarządzaniem zamówieniami i ofertami.

 

Automatyzacja objęła 5 procesów biznesowych:

proces składania zamówień u partnerów dostawców
- proces generowania oraz zamieszczania ofert sprzedażowych
- proces automatycznego zarządzania ofertami
- proces zarządzania zamówieniami
- proces integracji sklepu avello.pl oraz rozliczania z Partnerami Pośrednikami

 

Termin realizacji projektu: 2013 - 2014

 

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję