Brodziki posadzkowe

Integralną i nieodzowną część kabiny prysznicowej stanowi brodzik prysznicowy. Właśnie on decyduje o bezpieczeństwie i komforcie użytkowania prysznica, mając przy tym znaczny wpływ na ostateczny wygląd kabiny. Jego rola jest ogromna, dlatego warto, aby był perfekcyjnie dobrany pod każdym względem.


Rodzajem brodzików, które z pewnością spełniają oczekiwania większości klientów, są brodzki klasyczne. Wykonane z najwyższej jakości akrylu sanitarnego, charakteryzują się gładką i miłą w dotyku powierzchnią, zapewniającą wysoki komfort użytkowania. Ponadto, brodziki klasyczne są łatwe w utrzymaniu czystości – do czyszczenia akrylowej powierzchni wystarczą jedynie miękka ściereczka i woda. Oprócz powyższych zalet, brodziki klasyczne oferują Twojej łazience szeroką gamę możliwości aranżacyjnych.


Klasyczny brodzik kwadratowy dla amatorów symetrii


Bez wątpienia, brodziki klasyczne oferują najszerszy wybór rozmiarów i kształtów. Z łatwością dopasujesz je do większości kabin, nie zakłócają one również harmonii łazienkowego wnętrza. Wyposażasz niewielką łazienkę? Do Twojej dyspozycji są zgrabne i funkcjonalne brodziki kwadratowe lub brodziki półokrągłe renomowanych producentów. Możesz zdecydować się na brodzik 80x80 firmy Radaway lub brodzik 90x90 New Trendy. Wytrzymałe i charakteryzujące się niezwykle stabilną konstrukcją, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i nowoczesny wygląd, dodatkowo oszczędzając przy tym cenną przestrzeń.


Pozwól sobie na więcej


Masz większą łazienkę do zaaranżowania? Praktycznym wyborem jest klasyczny brodzik prostokątny, na przykład brodzik 80x100. Jego odpowiednikiem w wersji półokrągłej jest brodzik asymetryczny, przeznaczony do montażu z asymetrycznymi kabinami półokrągłymi. Dostępny w wariantach prawym bądź lewym, brodzik półokrągły asymetryczny gwarantuje nie tylko większą wygodę niż regularny brodzik półokrągły, lecz także, ze względu na narożnikową konstrukcję, stanowi funkcjonalny pomysł dekoracyjny. Chcesz więcej? Postaw na brodzik przyścienny. Razem ze stylową kabiną przyścienną tworzą zgrany i praktyczny duet, niezbędny w przypadku, gdy narożnik w Twojej łazience został już zagospodarowany.


Brodziki klasyczne do zadań specjalnych


Standardowe kształty pozwalają na harmonijne i praktyczne urządzenie łazienki. Dla wielu to jednak za mało. Jeżeli szukasz niestandardowych rozwiązań i wybrałeś kabinę o nietypowym kształcie nie musisz się martwić. Obecnie na rynku znajdziesz oryginalne brodziki okrągłe, przeznaczone, na przykład, dla wolnostojących kabin okrągłych oraz brodziki pięciokątne. Podkreślają one charakter nietypowej kabiny prysznicowej, a także podnoszą jej pragmatyczne funkcje i eksponują niekonwencjonalny wygląd.


Warto pamiętać także o optymalnej wysokości brodzika klasycznego, która zapewni wygodne korzystanie każdemu z domowników. Jeśli planujesz montaż wysokiej kabiny, postaw na brodzik płytki – opcję komfortową zwłaszcza dla starszych i niepełnosprawnych. W przypadku, gdy prysznic ma pełnić więcej funkcji warto jednak wybrać brodzik głęboki z wygodnym siedziskiem, przeznaczony do kabin niskich. Możesz obudować go glazurą lub wybrać odpowiednią obudowę do brodzika, wykonaną z wysokogatunkowego akrylu, która zapewnia szybki i łatwy montaż.


Klasyczne brodziki do prysznica to sprawdzone rozwiązanie, cenione od wielu lat. Zapewniają wygodę i bezpieczeństwo korzystania z kabiny oraz estetycznie i elegancko uzupełniają jej wygląd. Łączą w sobie to co najważniejsze – komfort i styl.


Klasyka nigdy się nie starzeje. Zaufaj tradycyjnym środkom – wybierz odpowiedni dla siebie brodzik klasyczny i ciesz się komfortem przez długie lata.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję