Brodziki

Znalazłeś idealną kabinę? Jesteś w połowie sukcesu. Aby wyeksponować jej walory estetyczne i podnieść funkcjonalność musisz dobrać do niej odpowiedni brodzik prysznicowy – dopiero z nim kabina prysznicowa tworzy kompatybilną całość.


Czasy, w których jedyną opcją były tradycyjne brodziki akrylowe już dawno minęły. Obecnie, oprócz klasycznych brodzików do prysznica możesz zdecydować się także na wersję podpłytkową lub odwodnienie liniowe. Czym charakteryzują się wszystkie te rodzaje?


Brodzik prysznicowy dla tradycjonalistów


Najczęstszym wyborem klientów z pewnością pozostają tradycyjne brodziki do kabiny. Nie wymagają skomplikowanego montażu oraz odznaczają się dużą stabilnością konstrukcji. Dzięki odpowiednim stelażom do brodzika bez problemu je wypoziomujesz i ustawisz w odpowiedniej pozycji. Ich niewątpliwą zaletą jest również duża dostępność rozmiarów i kształtów – klasyczny brodzik prysznicowy z łatwością dopasujemy do każdego rodzaju kabiny – półokrągłej, asymetrycznej, kwadratowej, a nawet przyściennej czy pentagonalnej.


Ponadto, standardowe brodziki dostępne są w różnych wariantach głębokości, dzięki czemu każdy może znaleźć opcję idealną dla siebie i swoich potrzeb. Dla miłośników nowoczesnych wnętrz, zachowanych w stylu minimalistycznym, doskonałym rozwiązaniem są płytkie brodziki do kabiny, optycznie powiększające przestrzeń łazienki i nadające jej eleganckiego wyglądu. Chcesz jednak, aby Twój prysznic miał więcej praktycznych zastosowań? W takiej sytuacji warto wybrać brodzik głęboki, wyposażony w ergonomiczne siedzisko, który śmiało posłuży również jako wanna. Bez problemu wykąpiesz w nim dziecko lub zrobisz małe pranie. Do Twojej dyspozycji są gotowe brodziki z obudową lub brodziki do zabudowy płytkami.


A może innowacyjny brodzik podpłytkowy?


Mimo niezliczonych zalet, tradycyjny brodzik często nie jest satysfakcjonującą opcją. Jeśli szukasz dla niego nowoczesnej alternatywy, warto rozważyć zakup brodzika podpłytkowego. Umożliwia on zamontowanie kabiny prysznicowej bezpośrednio na podłodze, z zachowaniem idealnej szczelności, ponieważ jego powierzchnia została pokryta specjalną matą uszczelniającą, gwarantującą stuprocentową hydroizolację. Brodzik z płytek zapewnia więc nie tylko zdumiewający efekt wizualny, lecz jest także rozwiązaniem bardzo funkcjonalnym.


W naszym sklepie Avello.pl oferujemy brodziki podpłytkowe w zestawie wraz z odpływem liniowym lub kratką odpływową. Aby brodzik jeszcze bardziej odpowiadał Twoim indywidualnym wymaganiom możesz zdecydować się na jeden z kilku rodzajów rusztu. Co więcej, kupując brodzik z płytek, nie musisz martwić się również o wybór odpowiedniego syfonu do kabiny prysznicowej, ponieważ model dedykowany jest już w pakiecie. Czy może być szybciej, łatwiej i wygodniej?


Odwodnienie do zadań specjalnych


Nie znalazłeś odpowiedniego rozmiaru lub kształtu brodzika podpłytkowego? Nie musisz się martwić. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz również szeroki wybór odpływów umożliwiających stworzenie własnego, niepowtarzalnego odwodnienia prysznicowego. Do Twojej dyspozycji są odpływy liniowe, przyścienne, narożne czy kratki odpływowe. Podobnie jak w przypadku brodzików z płytek, produkty te są dostępne wraz z dołączonymi syfonami brodzikowymi. Po zabudowie płytkami stworzą funkcjonalne odwodnienie, które dopasujesz do kabiny o niestandardowym kształcie lub wymiarze.


Warto dodać, że zarówno brodziki podpłytkowe jak i odpływy liniowe doskonale sprawdzają się w łazienkach aranżowanych z myślą o osobach starszych lub niepełnosprawnych. Montaż bezpośrednio na płytkach, zapewniający bezprogowe wejście do kabiny gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.


Praktyczne i estetyczne odwodnienie prysznicowe to podstawa sprawnego funkcjonowania całej kabiny. W Avello.pl oferujemy brodziki i odpływy cenionych producentów, takich jak Radaway czy Schedpol, dzięki którym każda kabina prysznicowa nabiera wyjątkowych walorów estetycznych.


Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort pod swoim prysznicem. Postaw na funkcjonalność i wygodę – jakość i piękno otrzymasz w pakiecie.


Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję