Baterie kuchenne

Czy wyobrażasz sobie swoją kuchnię bez dostępu do wody? Jak wyglądałoby gotowanie, gdyby nie można było napełnić garnka wodą, opłukać warzyw czy innych produktów spożywczych? Jak wyglądałoby Twoje gotowanie gdyby brakowało przestrzeni, w której można umyć ręce czy brudne naczynia? Pewnych kwestii nie załatwi nawet zmywarka. Dlatego w każdej kuchni niezbędnym elementem wyposażenia jest bateria kuchenna. To właśnie ona wraz ze zlewozmywakiem tworzy strefę z której często korzystasz przygotowując posiłki czy zmywając naczynia.


W przeszłości kran ograniczał się do funkcji, która koncentrowała się jedynie na tym, by w mieszkaniu był stały dostęp do wody. Teraz wszystko się zmieniło. Bateria do zlewu pełni zupełnie nowe, ułatwiające codzienną pracę w kuchni funkcje. W ofertach producentów baterii kuchennych takich jak Blanco czy Grohe znajdziemy różne typy baterii - zarówno te klasyczne, jaki i bardziej nowoczesne - z wyciąganą wylewką czy baterie elektroniczne. Czym się charakteryzują?


Bateria z wyciąganą wylewką stanowi ciekawą propozycję dla tych, którzy chcą zadbać o własną wygodę i maksymalne ułatwienie wykonywania codziennych czynności. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, jakim jest możliwość wyciągania wylewki z baterii i dowolnego nią sterowania, praca w kuchni przechodzi na zupełnie nowy, wyższy poziom. Łatwe napełnianie dużych i wysokich naczyń to tylko niektóre ułatwienia, jakie zyskujemy.


Zaplanowałeś swój zlewozmywak w szafce pod oknem? Bateria podokienna stanowi funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na komfortowe korzystanie zarówno z baterii kuchennej, jak i wygodne otwieranie i zamykanie okna w pomieszczeniu. Producenci oferują dwa rodzaje baterii podokiennych - baterię wyciąganą lub opuszczaną. Bateria podokienna wyciągana od góry, jak również bateria podokienna opuszczana stanowi wygodną i funkcjonalną opcję, która pozwala na wygodne kreowanie Twojego wnętrza.


W ofercie sklepu internetowego Avello.pl znajdziesz również klasyczny kran do montażu w ścianie. Klasyczna bateria ścienna pozwala na prosty montaż w ścianie bez konieczności tworzenia specjalnych otworów w zlewozmywaku.


Dobierając odpowiednią baterię zlewozmywakową warto również zwrócić uwagę na rodzaje wykończenia. W ofercie sklepu online z bateriami do kuchni Avello.pl znajdziesz baterie chromowane, granitowe oraz ceramiczne. Zróżnicowane wykończenie oraz kolorystyka umożliwiają efektowne dopasowanie baterii do reszty wyposażenia Twojego wnętrza.


Zadbaj o swoją wygodę podczas wykonywania prostych codziennych czynności przy zlewozmywaku. Zaufaj Avello.pl - my ułatwiamy życie.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 02.05.2018 oraz 04.05.2018 firma avello będzie nieczynna. Tym samym, zamówienia złożone w dniach 28.04 – 06.05 będą realizowane od 07.05.2018, zgodnie z datą złożenia zamówienia. Za utrudnienia w związku z tym serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy, avello.pl